Skip to main content

Blog entry by Laurene Magana

«У натальній карті Зеленського після 45−48 років передбачено переїзд. Може жити навіть за кордоном»: астропсихологиня

«У натальній карті Зеленського після 45−48 років передбачено переїзд. Може жити навіть за кордоном»: астропсихологиня

Free photo chinese new year celebration with rabbitТому я сподіваюсь, що офіцери з бойовим досвідом зможуть донести в навчальні центри енергію, щоб вони розуміли, як і кого треба готувати. Тому що кожна країна, коли ухвалює рішення про передання нам снарядів, зменшує власну обороноздатність і паралельно замовляє виробництво нових у вітчизняних компаній. Ми разом з Михайлом Федоровим збирали зустріч з вітчизняними виробниками БПЛА, на якій було 80 компаній. Ми не шукаємо, ми все знайшли. Ми чи не 30 років жили в парадигмі, що на нас ніхто не нападе. Це важливо. Ми не отримуємо зараз коштів від фонду, але успішне виконання моніторингової програми передбачає перехід до наступного етапу - розробки нової кредитної програми з МВФ, webpage по якій ми плануємо завершити перемовини вже у цьому місяці (у нас заплановані зустрічі у Варшаві з представниками МВФ з 8 по 15 березня). Це мої думки, обговорені та погоджені з прем’єр-міністром. Це дає можливість завдати удар ворогу. Паралельно уряд виділив 10 млрд грн на можливість закупівлі дронів з-за кордону, які я, як міністр оборони, не можу купити. В моєму бюджеті зарезервовано 20 млрд грн, щоб купляти все, що вони вироблять.

У бюджеті на 2022 рік заклали середньорічний курс долара на рівні 28,60 гривні, в кінці наступного року очікують, що долар буде коштувати 28,70 гривні. Далі навчається на кого хоче, але раз на рік проходить місячні курси за спеціалізацією. Вони пропонують нам лідерські курси молодших командирів, середніх командирів та сержантів. Вони для досягнення мети можуть освоїти безліч суміжних професій. Вони шукають, де пошити бронежилети, де замовити снаряди. Будьмо відвертими: ми теж шукаємо снаряди. Шукають бронетехніку, шукають гармати, шукають снаряди. Але генсек НАТО Столтенберг визнає, що західні запаси не були готові до такої інтенсивності бойових дій. Трьома основними напрямами діяльності Центру інформації та документації НАТО є такі: підвищення обізнаності і розуміння Альянсу серед української громадськості; інформування громадян України щодо основних заходів співробітництва між Україною і НАТО; а також надання офіційним установам України рекомендацій і підтримки з питань розбудови потенціалу у галузі стратегічних комунікацій. Це стосується і комунікацій у держсекторі.COVID-19 спровокував перехід багатьох державних сервісів у режим онлайн, по суті, прискоривши процес запуску e-government. Це ваші думки чи плани держави? Це не говорить про те, що прямо зараз все зміниться.

Астрологи провели аналіз транзиту планет та їхнього ретроградного руху та дійшли висновку про те, що цього року для Левів можуть відкритися любовні трикутники. Найчутливішими точками натальної карти є Асцендент, «обтяжений» кластером планет - Нептуном, Ураном та Місячними вузлами, а також скупчення планет у останніх градусах Лева - Меркурія, Юпітера, Венери плюс Сонце в першому градусі Діви; цьому скупченню «опонує» Місяць у Водолії (180 градусів). Давайте подивимося на все, що зараз відбувається, як на наслідок руху планет у космосі. Крім того, астролог бачить "велику війну" з лютого 2023-го, у РФ вже не будуть називати те, що відбувається, "спеціальною військовою операцією". Цьому передуватимуть невдалі для РФ бойові події на території України, часткова мобілізація, оголошена в Росії, ситуацію лише погіршить. Відсутність дипломатичного врегулювання на тлі поразки РФ означає нерайдужні перспективи для України. Це пов'язано з тим, що переломний момент на фронті на користь України відбудеться, коли Марс поєднається з Ураном, а Білий Місяць - із Місяцем у гороскопі нашої країни. Це теж gamechanger. Як дронів для розвідки/коригування, так і ударних від 3 до 1000 км, морських дронів. Як в Ізраїлі, наприклад.

Як входження Китаю у "вісь зла" вплине на російсько-українську війну? Як ви оцінюєте рівень забезпеченості ЗСУ дронами? Пояснення. Українці готові і в майбутньому відстоювати свою свободу будь-якою ціною, завжди будуть здатні зрозуміти устремління інших народів і допомагати в їхній реалізації. Це записано в нашому плані й це один з елементів змін до законодавства, які ми готові робити. Є інші пріоритети. Це продумана і свідома позиція. Це вже відбивається на міжбанку і ця тенденція лише посилиться у 2022 році. 10 березня 2022 р. Драконам у 2022 році потрібно виявляти спокій та розважливість. Він закликав «не бігти по грічку та сірники» та «не накручувати самих себе», і також пообіцяв, що у травні 2022 року все буде як завжди: «сонце, вихідні, шашлики». «Всі прогнози говорять про те, що зростання економіки у 2022 році продовжиться, ба більше - в цифрах воно може бути вищим, ніж минулого року», - прогнозує експерт. Так, зростання реальних зарплат за останній рік в Україні перевищило 9%, а в номінальному (гривневому) вимірі - більш ніж на 19%, такі дані мають «Укрстат» та НБУ. Прийдешній 2023 рік стане першим роком в умовах повномасштабного вторгнення Росії.

  • Share

Reviews