Skip to main content

Blog entry by Opal Templeton

Астропрогноз на 2023 рік: випробування влади на міцність, відродження фінансових пірамід та сект

Астропрогноз на 2023 рік: випробування влади на міцність, відродження фінансових пірамід та сект

Також не слід чекати на ріст економіки. Також чимало чоловіків прагнули уникнути примусової мобілізації до окупаційного війська. Позитивний вплив має й поступове поширення вакцинації, що дає змогу уникнути локдаунів чи інших обмежень для економічної діяльності. Адміністрація Дж. Байдена продовжила стратегічний курс на конфронтацію з КНР, який розпочався ще за часів Б. Необхідність підтримувати динамічну стратегічну конфронтацію із Китаєм повернуло в американську політику примат національних інтересів та принципи геополітичного мислення у боротьбі за конкретні сфери впливу. Україна поки що не готова пропонувати конкретні ініціативи на цих напрямках, а відтак, протистояння Китаю і США маргіналізує Україну, і робить із неї «державу-фронтир», яка перебуває на самій лінії глобального протистояння між Заходом і Сходом - роль, яку сама Україна та українська влада грати не бажають. Однак у цьому разі виникає забагато ризиків і невизначеностей, в тому числі можливий спротив з боку європейських партнерів, які не бажають погіршення ситуації на своїх кордонах і збройної конфронтації з Росією. Відома астролог, яка є фахівцем з ведичної астрології Сара Сарасваті, дала свій прогноз про ситуації в Україні та світі. Міжнародна енергетична криза, яка розпочалася у жовтні з різкого росту цін на енергоносії в Азії, призвела до суттєвого погіршення соціально-економічної ситуації в Україні та підірвала позиції правлячої партії та уряду В.

Головні завдання нашої країни - не встрявати в авантюрні ситуації. У цьому контексті Україна опинилися у доволі непростій ситуації. Саме у цьому контексті слід розглядати загострення протистояння між США, які за будь-яку ціну хочуть зберегти свої позиції у ядрі інноваційних світових лідерів, і Китаєм, який стає головним конкурентом Штатів у битві за статус наддержави. Ці протиріччя стають ледь не головним маркером розколу між Сходом і Заходом. Трампа як торгова війна з метою врівноважити торговий баланс між країнами, зараз поширюється й на інші сфери співпраці та все більше нашарується на політико-ідеологічні протиріччя між двома великими державами. Все це змінює регіональний баланс сил, змушуючи різні країни робити вибір у цьому глобальному протистоянні. Після Женевського саміту Путіна-Байдена та запуску оголошеного президентом США «стратегічного діалогу» з Москвою, стало очевидно, що адміністрація Білого Дому прагнутиме досягти взаємопорозуміння із РФ через вихід на «впорядковану конфронтацію», заручившись щонайменше нейтралітетом Росії у глобальному протистоянні Вашингтона та Пекіна. Відтак, імовірно, що тактична мінірозрядка, яка мала місце на переговорах Сі Цзіньпіна і Джо Байдена, є прелюдією до спроби США вирішити спершу питання Російської Федерації у найближчі роки, перш ніж здійснити наступні кроки у протистоянні з Китаєм.

Всесвітня коронакриза 2020-2021 років поставила питання про ефективність різних моделей соціально-економічного розвитку та держуправління. Головною метою Росії буде порятунок людей, які виживуть в цій війні. Звісно, усі ці дані (по ОРДЛО, по Україні, по Росії) сильно занижені. Очікувано, це призвело до суттєвих зрушень у зовнішній політиці США та сприйняття Америки в інших країнах, у тому числі й в Україні, де це сприйняття якраз засновувалося на «ліберально-ідеалістичному образі» США 1990-х років. Вона і до війни характеризувалася нижчою, ніж в середньому по Україні, часткою молодих поколінь, а за роки окупації ця частка впала ще сильніше, і за її рахунок зросла частка пенсіонерів. ОРДЛО. За цими розрахунками, за роки окупації кількість жителів окупованих територій Сходу України скоротилася з 3,9 млн до 2,9 млн, тобто на 1 млн осіб. 22 листопада 2022 року Dragon Capital погіршив прогноз падіння ВВП України. Провісник вважає, що агресивність сучасного світу можна трохи пояснити тим, що сьогодні активовано Марс, і на цьому ґрунтується гороскоп Хаяла Алекперова для України на 2023 рік.

Після передбачень на 2018 рік наступна інформація на 2023 рік. Наприкінці вересня США уклали угоду про оборонну співпрацю з Австралією і Британією (AUKUS), а у тому ж місці з’явилася інформація про те, що Сполучені Штати готові запросити Індію, Японію та Південну Корею у свій «Альянс п’яти очей». Дослідження УІМ також містить прогноз, що протягом наступних п’яти років (тобто до 2026 року) населення ОРДЛО скоротиться ще приблизно на 0,4 млн осіб, у т.ч. Водночас зазначається, що розрахунок чисельності населення здійснюється за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року, з урахуванням природного та міграційного руху населення, за інформацією реєстраційних органів. Росією територій Донеччини і Луганщини станом на 1 жовтня 2021 року, сумарно - 3638 тис. Так звані «держслужба статистики ДНР» і «держкомітет статистики ЛНР» говорять про наявні 2224 тис. За даними Держстату України, на тій частині території Донецької та Луганської областей, яка наразі є окупованою, станом на 1 січня 2014 року (тобто до окупації) проживало відповідно 2379 тис.

  • Share

Reviews